Produkty pro vaši stavbu

Je litý anhydritový potěr představující vyspělou generaci podlahových hmot pro vnitřní použití především v rodinných domech, bytové a občanské výstavbě. Vyniká vysokou tekutostí a absencí pórů, takže dokonale vyplní veškeré prostory mezi trubkami či kabely podlahového topení. Dochází tak k rychlejšímu průchodu tepla konstrukcí a snížení nákladů na vytápění.

Je litý cementový potěr, který vytváří dokonale rovnou a pevnou plochu podlahy pod finální nášlapnou vrstvou nebo i konečné řešení architektonické podlahy. Používá se při realizaci podlah v dřevostavbách a v prostorách s vyšší vlhkostí (garáže, sklepy, historická zástavba, rekonstrukce). Je ideálním řešením pro podlahy s podlahovým vytápěním.

Je specializovaný litý anhydritový potěr představující vyspělou generaci podlahových hmot pro vnitřní použití především v rodinných domech, bytové a občanské výstavbě. Je navržen hlavně pro použití při rekonstrukcích podlahových souvrství. Je možno jej použít jako připojený, nebo plovoucí (vytápěný) potěr. Vyniká vysokou pevnostní, tekutostí a absencí pórů.

Je litá cementová pěna, která představuje alternativu pro stavební materiály typu pěnobeton, polystyrenbeton, deskový polystyren a jiné. Díky svému složení a vlastnostem má široké uplatnění. Používá se k realizaci výplní, tenkovrstvých vyrovnávek, tepelněizolačních vrstev, ale i na spádové vrstvy plochých střech.

Potřebujete více informací?

?

Zadáním telefonního čísla výrazně urychlíte zpracování Vašeho dotazu.

?

Čeho se váš dotaz týká?

Např.: „Tloušťka Anhymentu při rekonstrukci podlah.“

Podle této informace jsou prohledávány často kladené otázky, a pokud ani v nich nenajdete odpověď, pomůže k rychlejšímu zodpovězení Vašeho dotazu odborníkem.