Služby

Skupina Českomoravský beton nabízí ke svým produktům řadu souvisejících a doplňkových služeb. Zabývá se čerpáním a dopravou betonů a litých potěrů, dále nabízí poradenství a zkušebnictví v oblasti technologie betonu a litých potěrů. Pro zákazníky, partnery a širokou odbornou veřejnost pořádá edukační semináře Beton University.

Služby v oblasti čerpání a dopravy nacházejí rozsáhlé uplatnění při realizaci různých druhů staveb – od rodinného domu až po velké stavby.

Mezi další doplňkové služby patří také zprostředkování návrhů a pokládky litých podlah na klíč ve spolupráci s našimi obchodními partnery.

Nedílnou součástí výroby značkových produktů je poskytování široké škály služeb zákazníkům v oblasti technologie a zkušebnictví betonu, malt a potěrů.

Výrobní mobilní zařízení BREMAT pro výrobu litého anhydritového potěru ANHYMENT je alternativou pro místa stavby vzdálenější od betonáren skupiny Českomoravský beton.

Potřebujete více informací?

?

Zadáním telefonního čísla výrazně urychlíte zpracování Vašeho dotazu.

?

Čeho se váš dotaz týká?

Např.: „Tloušťka Anhymentu při rekonstrukci podlah.“

Podle této informace jsou prohledávány často kladené otázky, a pokud ani v nich nenajdete odpověď, pomůže k rychlejšímu zodpovězení Vašeho dotazu odborníkem.

Opište prosím text z obrázku *

Captcha Image

Nový kód